הרצאות

הרצאות מרתקות: כסף, עסקים, מוטיבציה, השקעות, כלכלת המשפחה וחינוך פיננסי

הזמן עכשיו את ההרצאה המדוברת: "איך הפכתי 9000 דולר למיליון שקלים" (בין לקוחותינו: קמ"ג ,חבר, עיריות ,כנסים ,בתי ספר ועוד) צביקה ברגמן מדבר על הכל וסוחף את המאזינים בשילוב סיפורים מענינים ,דוגמאות ושפע הסברים מרתקים וברורים. הקהל לא רוצה שזה יגמר. אל תפספס את ההרצאה הזו. הזמן היום ותזכה לשבחים רבים. כתוב לנו אל: [email protected] צביקה ברגמן מרצה גם בכנס המוביל בישראל של המנטורים מהשורה הראשונה

הרצאות בבנק הפועלים

הרצאה על כסף מאחד שבאמת מבין בכסף ומוטיבציה

הרצאות שנשארות איתך עוד הרבה אחרי שיצאת מהן

ההרצאות שישפיעו על חייך וישנו את דרך חשיבתך.הרצאות בהן המאזין כבר לא יהיה אותו אדם בדיוק כמו שהיה כאשר נכנס לאולם ההרצאות.
צביקה ברגמן טוען שצמיחה מגיעה ממקומות שאנחנו לא מכירים ובהרצאותיו המרתקות מוביל את המאזינים למקומות כאלה בחייהם.המרצה גורם לקהל המאזינים להרצאה לקום ולעשות מעשה ,לקום ולבצע שינוי בחייו בכיוון החיובי הרצוי לו ועל פי העדויות מדובר בקהל לא קטן ששינה את מסלול חייו.גם אתם יכולים לשפר ולהתקדם על מסלול חייכם ולא משנה מה נקודת המוצא שלכם.

הרצאתו של צביקה ברגמן תצייד אותך בכלים להתמודדות כלכלית יומיומית, תניע אותך לפעולה אפקטיבית ותוביל אותך לעלות על דרך המלך מעתה והלאה.

כולנו עובדים אלפי שעות בשנה עבור המשכורת שלנו , כדי להרוויח כסף אבל לא מקדישים אפילו שעה אחת כדי ללמוד כיצד הכסף יכול לעבוד בשבילנו וכיצד לנהוג בו בחוכמה.

הגיע הזמן לעשות שינוי. ההרצאה של צביקה ברגמן מחברם של עשרות ספרי עסקים ורבי מכר תגרום לכם להבין ולעשות את השינוי. זו עשויה להיות השעה הכי ריווחית עבורך השנה מעבר להיותה מהנה.

ההרצאה בנושא כסף כוללת את השימוש היומיומי בכסף, את ההתנהלות שלנו ,הטעויות שלנו, על חינוך פיננסי וכלכלת המשפחה בגובה העיניים ומעניקה למאזינים תובנות חדשות לגבי השימוש בכסף וכיצד לעשות את זה נכון.

מאזינים שהשתתפו בהרצאה מספרים כי הבינו באחת את כל מה שלא הבינו עד עתה לגבי כל מה שקשור להתנהלות פיננסית נבונה. ההרצאה היא חוויה סוחפת בה לוקח צביקה ברגמן את הקהל למסע מדהים לטיול בחייו של המאזין, ובמהלכו נוגע במגע קסם בכל הטעויות הכלכליות עם הרבה הומור, בשילוב של סיפורים מהחיים ואמת מחיי השגרה. צביקה שם מראה בפניו של הקהל בדרכו הייחודית בה הוא משלב ניסיון רב וחוכמת חיים עם מקצוענות בלתי מתפשרת והומור שנון.

ההרצאות מלוות בסיפורים ודוגמאות מהחיים המעבירים את המסר בצורה הטובה והמענינת ביותר.

"אם זה לא היה מצחיק היינו עצובים" אומר צביקה ברגמן על ההתנהלות הכלכלית של הישראלי הממוצע בהרצאה המענינת.

התגובות הנלהבות של הקהל, מחיאות הכפיים והתודות שמקבל המרצה בסוף כל הרצאה הן העדות האמיתית לכך שיש דברים שחייבים לשמוע. היכולת להעביר מסרים כלכליים בצורה קלה ובגובה העיניים היא זו שהפכה את ספריו למבוקשים בארץ ובעולם.

ההרצאה מתאימה לכולם מורים ותלמידים, אזרחים ואנשי צבא, וועדים ומארגני כנסים ,צעירים ופנסיונרים ,אנשי הייטק ולואו טק.

להזמנת הרצאה אנא מלאו את הפרטים בטופס כאן, ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן גם לפנות ישירות לצביקה ברגמן במייל: [email protected]

אודות המרצה

צביקה ברגמן הוא איש עסקים, מאמן, סופר, מרצה ומו"ל. יליד הארץ – נשוי ואב לשלושה.

צביקה ברגמן כתב מעל 50 ספרי עסקים ביניהם רבי מכר בתחום החינוך הפיננסי, כלכלת המשפחה ושפת הגוף. כל הספרים נמכרים ברשתות הספרים סטימצקי וצומת ספרים בכל הארץ וחלק מספריו תורגמו ונמכרים בחו"ל.

צביקה אורח מבוקש בערוצי התקשורת השונים ומוכר מהופעותיו התכופות באמצעי התקשורת המובילים כגון ערוץ 2, ערוץ 10, ערוץ 1, עיתונים יומיים וכלכליים, אתרי אינטרנט מובילים ותוכניות רדיו רבות.

חבר בפאנל השדולה לחינוך פיננסי שליד ועדת הכספים בכנסת ישראל.

בין היתר השתתף בדיון הועדה הציבורית, בראשות פרופ´ אסא כשר, שגיבשה את כללי האתיקהבעניין הפצת מידע באתרי האינטרנט הפיננסים בישראל, והרצה בנושא קהילות שוק ההון ברשת. כמו כן הרצה בכנס החינוך הפיננסי הראשון בישראל, לצד סגן שר האוצר ומכובדים נוספים.

צביקה הוא ממייסדי הפורום הכלכלי הראשון ברשת האינטרנט ומעמודי התווך של קהילת שוק ההון ברשת האינטרנט הישראלית.