85.00

משלוח עם שליח חינם

בהזמנת 3 ספרים ומעלה

היזם המתחיל

חשבת להקים עסק?

רצית להיות עצמאי?

עברה לך המחשבה שאתה יכול להיות הרבה יותר ?

אתה צודק אבל כדי להתקדם אתה צריך ללמוד דברים חדשים.

גם הפרפר היפה ביותר היה פעם רק זחל.

עולם היזמות פותח בפניך, הקורא, עולם חדש של אפשרויות. בכך שתתחיל לחשוב כיזם תוכל למעשה לגלות את עולמם האמיתי של היזמים ואנשי העסקים: עולם ללא מחסור, עולם של שפע אינסופי. רוב בני האדם מעבירים את חייהם במחשבות של מחסור אולם המחסור הוא מחשבתי בלבד, כלומר לרוב האנשים יש אבל הם פוחדים שלא יהיה להם מחר ולכן במקום להיפתח,להתפתח ולהצליח הם מרותקים לאותה המשבצת, אזור הנוחות ולא האיכות, רק משום שהמוח משדר להם מידי יום הודעות של מחסור.

"לשרוד…..לשרוד…..אולי מחר לא יהיה……מחסור……..האחרים אוספים את העושר ובקרוב יגמר הכל…..השפע מוגבל……לשמור על משרה בטוחה……לשמור על מה שיש…..לא להסתכן…..לשרוד".

הספר "היזם המתחיל" ילמד אותך בין היתר לחשוב כיזם, להבין שהשפע קיים והמחסור הוא רק בראשך פנימה, להקים עסק, פטנטים והמצאות, גיוס משקיעים, העברת מצגת, מוטיבציה, כיצד להשקיע, לקרוא דוחות, לקרוא חוזים ועוד.

גם אתה יכול להצליח אז למה שלא תתחיל עכשיו?

בספר זה מביא צביקה ברגמן בפניך, הקורא, את הסולם בו תוכל לטפס לעולם היזמות בעזרת לימוד ברור של הדרך והשלבים ולהכין את התשתית לפרויקט חייך המתחיל להתרקם כבר ברגעים אלה.

צביקה ברגמן, מחברם של רבי מכר רבים, מרצה על שוק ההון ומאמן.ידוע ביכולת להעביר את המסרים המסובכים ביותר בצורה הקלה והברורה כפי שלא סופרה מעולם.

הזמן עכשיו וצא לדרך חדשה

הזמן עכשיו והפוך ליזם מתחיל.כל אחד יכול ,כן גם אתה

הזמן עכשיו ובתחל לבצע שינוי בחייך אחרת בעוד חמש שנים תמצא את עצמך באותו מצב

הזמן עכשיו -אתה יכול רק להרוויח