מילים מנצחות

 85.00

משלוח עם שליח חינם

בהזמנת 3 ספרים ומעלה

מילים מנצחות

האם לא היית רוצה להשפיע יותר על כל מי שעומד מולך ? האם לא היית רוצה לשכנע טוב יותר? למכור יותר את המוצר שלך? את עצמך?

מילים הן הסם הכי חזק שצורכת האנושות-רודיארד קיפלינג

אם תחשוב על זה לרגע תגלה כי מה שמניע את העולם הן המילים. קניות, מכירות, מלחמות, אהבות, ניצחונות, רווחים, השקעות, הכל הכל נע רק בעזרת המילים.

גם בעידן האינטרנט והמיילים אנחנו מניעים את האצבע על העכבר ושולחים מייל שמלא ב…..נכון, מילים. שימוש במילים יכול להגיע לדרגת אומנות שתמוטט כל מכשול בדרך לגריפת הרווחים והמטרות אותן אתה מבקש להשיג.

הספר "מילים מנצחות" הוא ספר חדש ויחיד במינו אשר ילמד אותך את סודות המילים ויחשוף בפניך בעוצמה את כוחן של המילים, ההשפעה העצומה שלהן בשימוש נכון על חייך ועל חיי האחרים.

הספר יגלה לך את הרשימות הסודיות של אשפי הפרסום, אותן מילים הגורמות לך לקנות שעון ב-2000 דולר ולהרגיש שעשית מעשה נפלא למרות שיכולת לרכוש שעון שיעשה את אותה עבודה ויהיה בעל אותו אורך חיים ב-20 דולר בלבד.

הספר "מילים מנצחות" יספק לך את הנוסחה הסודית הידועה למתי מעט ויגרום לך לצעוד קדימה מהר יותר ולהשתמש באנשים דרך המילים כאילו היו חיילים על לוח המשחקים.

הספר יסייע לך להשתמש בכלי הזול ביותר בעולם על מנת להשיג את הרווחים הגדולים והמטרות הגדולות אותם תמיד רצית.

בעזרת חדירה לארכיון שיש לכל אחד מאיתנו במוח בו כל מילה מיוצגת בעזרת רצף של רגשות, סמלים ותמונות ושליפה נכונה ברגע הנכון של אותו תיק שיש לנו על כל תמונה תצליח להשפיע על כל תחומי חייך הן בעסקים והן בחיים הפרטיים. אתה צריך את הספר הזה. אז אל תהסס לרגע. קח אותו לחיים.

מילים הם סוד החיים.בעזרת מילים ניתן להזיז כל דבר.בעזרת מילים אפשר להפעיל כל אחד.

הזמן עכשיו את הספר מילים מנצחות ותוכל לנצח

הזמן עכשיו אתה הספר ותקבל יתרון אדיר על כל השאר

הזמן עכשיו את הספר ותוכל להשפיע על סביבתך לעשות מה שיעיל ומועיל לך

אין לך מתנה גדולה יותר שאתה יכול להעניק לעצמך היום

הזמן עכשיו -תתחדש!