85.00

משלוח עם שליח חינם

בהזמנת 3 ספרים ומעלה

Podcast – פודקאסט

בספר זה מונחים כל הכלים לעבודה ולהבנה "איך עושים זאת", ובסופו של התהליך יפציע הפודקאסט שלך. אין צורך בידע מוקדם. במדריך השלם להפקת פודקאסט משלך, תקבל את כל הכלים והידע בקלות ובשפה ברורה מא' ועד ת', שלב אחר שלב, והכול מלווה בהסברים מפורטים.
היכולת של המחבר להנגיש מידע בכל תחום לכל אחד הפכה לשם דבר.
פודקאסט משלך – הכי מקצועי והכי תקשורתי לאורך זמן. כאן תלמד להיות כל-כך טוב שלא יוכלו להתעלם ממך. סיפוק, הנאה, הרחבת הדעת, חשיפה, במה להבעת דעותיך, לחשוף את ניסיונך, לעזור, לכוון, לייעץ, להכיר, למצוא לקוחות, ליצור, לחיות, להיות, להרוויח, למתג, לפרסם, ליצור הזדמנויות, ללמוד, לברוא עולם חדש משלך. פשוט לעוף על גלי הקול.
דמיין לעצמך פסל מרהיב, שעוּבד במפסלת עץ, שראשיתו – חלק מגזע עץ וסופו – ראש של אריה מהוקצע ומרהיב, וסביבו פזורים על הרצפה רק נסורת וחלקי עץ קטנים שהוסרו.
הפודקאסט של המחבר הפך תוך ארבעה חודשים לפודקאסט מצליח ומושמע ללא הרף. הוא מככב במצעד הפודקאסטים המבוקשים של ספוטיפיי, ודילג בקלילות על פודקאסטים ותיקים ממנו של עיתונים יומיים, עיתונים כלכליים, פודקאסטים של אתרי אינטרנט גדולים, פודקאסטים של תאגיד השידור – וכל זאת, באמצעות דרך שכל אחד יוכל לפלס לעצמו, אם רק ירצה, הנחשפת כאן.
צביקה ברגמן חושף בספרו זה את כל הסודות בדרך לפודקאסט מצליח משלך.
צביקה ברגמן, מחברם של עשרות ספרים ורבי-מכר בתחום הכלכלה והעסקים, ידוע בכישוריו המצוינים להעביר מסרים מסובכים בצורה קלה וברורה. ברגמן מוכר מהופעותיו הרבות באמצעי התקשורת, וספריו תורגמו לאנגלית, סינית ומנדרינית, כמו גם מהפודקאסט "בורסה והשקעות" המוביל את המשקיעים בישראל.