פעל והתעשר - רעיונות ליצירת כסף

 85.00

משלוח עם שליח חינם

בהזמנת 3 ספרים ומעלה

פעל והתעשר

מאת צביקה ברגמן

רעיונות ליצירת כסף
ספר זה הוא ספר ראשון מסוגו המביא בפניך הקורא רעיונות ושיטות ליצירת כסף. תוכנו אינו עוסק ב"איך", אלא ב"מה", כלומר, ברעיונות עצמם.

מטרתו של הספר – לספק לך, הקורא, רעיונות רבים ומקוריים. קח את אחד הרעיונות והפוך אותו לכסף. לעתים, כל מה שתזדקק לו מתבטא רק בתעוזה, כמה שיחות טלפון, פגישה קצרה והפוטנציאל הוא ענק.

בניגוד לעשרות ספרים בתחום העסקים, עוסק הספר ברעיונות ליצירת כסף, כאן בישראל, בפשטות ובבהירות ובנוסף מעניק לך, הקורא, שפע רעיונות נוספים שחלקם כבר הוכחו בעבר כבעלי פוטנציאל ליצירת כסף ורעיונות חדשים ומקוריים הרואים כאן אור לראשונה.

כל שעליך לעשות הוא לעיין בנושאים השונים המוצגים בדפים אלה ולבחור לעצמך את הרעיון אותו תרצה לפתח לעסק או לעסקה שייצרו עבורך מזומנים בשפע.

כסף הוא אנרגיה והדרך היעילה ביותר ליצור אנרגיה זו היא לעשות את מה שאתה אוהב. אנשים אומרים לעצמם לא פעם: "'אילו רק הייתי יותר משכיל, יותר יפה, אם אבא שלי היה עשיר וכדומה כי אז הייתי מצליח כמו ה"הוא" ומשיג את כל מה שרציתי להשיג".

בדרך חשיבה זו אתה מוותר על עוצמתך מאחר ואתה נוטע בראשך מחשבות שנסיבות חיצוניות, או אנשים אחרים, הם שקובעים את השפע האישי שלך או את היכולת ליצור אותו. דע לך! אין סמכות גבוהה יותר בחייך מאשר אתה עצמך.

הכול תלוי בך… רק בך… אז מה אתה אומר? תצטרף למועדון המצליחנים? לא תעניק לעצמך הזדמנות?

הזמן עכשיו וקבל רעיונות מקוריים ליצירת כסף

הזמן עכשיו ולמד על שיטות חדשות לפתח מוצרים חדשים

הזמן עכשיו – אולי אחד הרעיונות בספר המדהים הזה נולד בדיוק עבורך.

הזמן את ההספר וקרא.יש אנשים שהחיים שלהם משתנים כתוצאה מפעולה אחת קטנה כמו למשל….הזמנת ספר