סמינרים

סמינרים של צביקה ברגמן לפיתוח אישי

סמינר היזם המתחיל

עצמאות כלכלית היא אחד הדברים הטובים ביותר שיכולים לקרות לאדם. למעשה היכולת שלך לחיות חיים טובים ומאושרים תלויים מאד בעצמאות הכלכלית שלך. על עובדה זו אין מחלוקת. הרגע בו אתה יכול לקום בבוקר בלי ללכת לעבוד בשביל הוצאות המחיה הבסיסיות שלך הוא הבוקר הטוב ביותר שיכול אדם לייחל לעצמו. אבל עצמאות כלכלית מגיעה כאשר אתה הופך להיות הבוס של עצמך ,כאשר אתה לא תלוי במצבי הרוח וההחלטות של מישהו אחר. כאשר אתה נהנה מפירות ההצלחה והעבודה שלך ולא אדם אחר. אם אתה רוצה עצמאות כלכלית עליך להתחיל ללמוד דברים חדשים.

סמינר בעלי מקצוע

סליחה, אתה בעל מקצוע? עצמאי? בעל עסק? טוב שהגעת לכאן כי יש לי הרבה דברים ללמד אותך.
בטח כבר שמת לב שישנם 2 בעלי מקצוע מאותו תחום כמו שיפוצניקים למשל או שני בעלי מסעדות או שני נותני שרות באינטרנט שעוסקים ממש באותו תחום. אבל למרות שהם באותו תחום אחד מהם עושה הרבה כסף והשני לא גומר את החודש… הסיבה היא שאחד מהם עושה את הדברים נכון והשני לא. אם אתה רוצה ללמוד להרוויח יותר הגעת למקום הנכון. בסמינר שמצפה לך קליק אחד מפה אני אלמד אותך לצאת ממרוץ העכברים, ליישם את סודות בעלי העסקים שמרוויחים הרבה כסף
ולהצטרף לצד של אלה שמרוויחים. אתה עובד קשה אלפי שעות בשנה הגיע הזמן שתשקיע קצת זמן כדי להרוויח הרבה יותר. אתה מסכים איתי?
אם כן – זה הזמן לעשות את זה, כי את ההשקעה שלך בשעה הזו תחזיר

כבר בימים הקרובים. מילה שלי.

סמינר כלכלת המשפחה

אתה נמצא במינוס? אתה לא גומר את החודש? אתה צריך תמיד עוד כסף ולא באמת מבין לאן הכסף שלך הולך? אני הולך להשפיע על סדר היום הכלכלי שלך. אני עומד לעשות לך סדר בחיים ולהסביר לך למה אנשים חכמים עושים עם כסף טעויות טיפשיות. ועוד יותר מזה, הסמינר הזה יסייע לך להפסיק לעשות טעויות ולעלות על דרך המלך מבחינה כלכלית.
כאן ועכשיו תלמד על השיטות המתוחכמות להוציא ממך כסף. בוא תראה כיצד אתה חושב שאתה קונה מה שאתה רוצה, אבל אחרי הסמינר תגלה שגם בסופר אתה קונה מה שהם רוצים שתקנה. בוא תלמד איך שולטים בך וגורמים לך להוציא עוד ועוד כסף שאין לך. זה הזמן להשקיע בעצמך, זה הזמן לעשות סדר בהתנהלות כלכלית כושלת. זה הזמן לצאת לחרות כלכלית, ללמוד להוציא פחות ולהכניס יותר. זה הזמן להבין ולתקן את
הטעויות שאתה עושה עם כסף יום יום כמו רוב האנשים בישראל. אל תחכה יותר, חיכית מספיק. בוא ללמוד עכשיו חינוך פיננסי וכלכלת המשפחה, ותלמד לצאת מהמינוס ולהרוויח יותר. זה חשוב, מדובר בעתיד שלך, בחיים שלך.

סמינר מוטיבציה

תשעים ושבע אחוז מהאנשים על פני כדור הארץ רוצים לפחות אחד משלושת הדברים הללו:
1. יותר כסף 2. קשר זוגי טוב 3. לרזות, להיראות ולהרגיש טוב יותר את כל הדברים הללו אתם יכולים להשיג. כל אחד יכול להשיג. אבל כדי לנוע ממקום למקום צריך אנרגיה. כדי להזיז את המכונית שלך מנקודה לנקודה אתה ממלא בה דלק. כדי שאתה תגיע מהנקודה בה אתה נמצא לנקודה חדשה אתה צריך אנרגיה אחרת, אתה צריך מוטיבציה, הנעה לפעולה. בסמינר הזה אני אצית בך את אש העשייה, אני אתדלק אותך, אני אתן לך את הכלים להתחיל נוע לכל מטרה שתבחר ואנחנו אפילו נבחר יחד מטרה.

סמינר שפת הגוף

בני האדם מתחלקים ל- 2:
אלה המודעים לשפת הגוף, האינטונציה והמילים – ואלה שלא. אם אינך יודע את שפת הגוף אתה שקוף. כולם יכולים לקרוא מה אתה באמת חושב מצד אחד ומצד שני הם יכולים לשתול אצלך מסרים על ידי שפת הגוף שלהם. לשפת הגוף 69% השפעה על המסר לעומת 7% של המילים ו 24% של האינטונציה.
האם צריך עוד להסביר לך מדוע אתה חייב את הסמינר הזה?

גישה לכל הסמינרים המקצועיים

בעלות של 499 ₪ לכולם

ניתן להנות מהתכנים המלאים שלי בנושאי מוטיבציה, שפת גוף, יזמות ומדריכים מעשיים לבעלי עסקים גם בפורמט דיגיטלי לצפייה והעשרה אונליין, הדרך שלכם לעצמאות כלכלית מתחילה כאן.